www.cmprod.pl »  pl  »  O FIRMIE english deutsch francais

Centrum Mechaniczno Produkcyjne powstało jako kontynuacja WARSZTATU DOŚWIADCZALNEGO POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ. Od początku istnienia nasza działalność związana jest z branżą mechaniczną i produkcyjną.  W czasie swojego istnienia firma, opierając się na doświadczeniu  swoich pracowników w zakresie projektowania, produkcji i montażu, szybko znalazła uznanie zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, zyskując szerokie grono odbiorców na swoje wyroby i usługi. Liczne grono stałych, wieloletnich Klientów potwierdza wysoką jakość oferowanych usług, terminowość realizowanych zleceń oraz konkurencyjne ceny.


Konsekwentna realizacja polityki najwyższej jakości oraz zaangażowanie, profesjonalizm i dbałość o najmniejsze szczegóły sprawia, że od wielu lat obsługujemy najbardziej rozpoznawalne marki w kraju i Europie. Świadczymy szeroki zakres usług dla małych i dużych przedsiębiorstw produkcyjnych oraz innych klientów praktycznie ze wszystkich gałęzi przemysłu.


Cechuje nas wieloletnie doświadczenie i wiedza nabyta oraz realizowana od lat na największej uczelni technicznej w Polsce - Politechnice Warszawskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na naszej stronie internetowej i zachęcamy do skorzystania z oferowanych usług.


Realizujemy typowe i najbardziej nietypowe projekty, dlatego chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa zapytania.


SŁUCHAMY, PROJEKTUJEMY, PRODUKUJEMY I MONTUJEMY,
STOSUJĄC NOWOCZESNE TECHNOLOGIE TWORZYMY NOWOCZENE ROZWIĄZANIA W PRODUKCJI

Centrum Mechaniczno Produkcyjne (CMP) © 2012-2023 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Adres: hala warsztatowa ST PW, ul. Narbutta 86 (BIURO pok 032), 02-524 Warszawa, Mazowieckie

Wykonujemy: projektowanie maszyn, budowa maszyn i urządzeń, budowa linii produkcyjnych, serwis maszyn produkcyjnych, obróbka mechaniczna,

obróbka cieplna, spawanie, odlewanie metali, usługi metrologiczne, toczenie, toczenie CNC, frezowanie, frezowanie CNC,

obróbka CNC, obróbka metali, obróbka tworzyw sztucznych, obróbka skrawaniem, odlewnictwo

Projekt i wykonanie strony: koala-studio.pl

Panel Administracyjny